E-Ticaret Paketleri

Bütçe Dostu, Kullanıcı Dostu, Ticaret Dostu E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paket Özellikleri

Basic E-Ticaret Paket Fiyatı : 15.000 TL

E-Ticaret Paket Özellikleri

Entegre E-Ticaret Paket Fiyatı : 30.000 TL

*Basic Paket özellikleri bu paket içinde geçerlidir.
**Entegre paketteki bulunan özellikler prapazar paket özellikleridir. Sistemimiz prapazar ile entegre olup, burada yazılan özelliklerin hepsi prapazar tarafından sağlanmaktadır. Ekibimiz prapazar entegrasyonunu sizin için sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için https://prapazar.com/tr/paketler Eko Plus Yıllık paketini inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Paketi Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizi internette satmanızı sağlayacak özellikleri hazır paket içerisinde sunan yazılım hizmetidir. E-ticaret paketleri hem zaman hem maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Blogger Tasarım tek E-Ticaret Paketi ile çalışır. Kafa karaştıran  paketler yoktur. Tüm özellikleri en uygun fiyata alırsınız. 

E-Ticaret sitesi ürünlerinizi veya hizmetlerinizi online olarak satmaya yarayan sistemdir. 

Blogger Tasarım E-Ticaret Paketinde ilk sene Tasarım + Hosting + Domain + Mail gibi tüm hizmetleri tek seferde ödersiniz. Yıllık ödemeler ise maliyet olarak ilk sene ödediğiniz tutarın ortalama 1/5 ‘i kadardır. 

E-Ticaret kurulum sürecinde baştan sona kadar Blogger Tasarım olarak yanınızdayız. A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her konuda Blogger Tasarım’dan destek alabilirsiniz. Müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumları buradan inceleyebilirsiniz. 

Evet, taşıyabilirsiniz. Hali hazırda hizmet aldığınız altyapı sağlayıcınızdan ürünlerinizi ve linklerinizi içeren bir XML yardımıyla direkt altyapımıza çekebiliyoruz. Sonrasında diğer düzenleme ve site ayarlarınızı kolayca yapıyorsunuz. Altyapı taşıma hakkında kapsamlı bilgi için e-ticaret uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler e-ticaret paketlerimize dahildir. Bu hizmetler için farklı bir ücret ödemenize gerek yok. Her sene yıllık yenilemeniz ile birlikte bu hizmetlerde yenilenmektedir. Eğer kendi alan adınız varsa bu alan adında sitenizi kullanabilirsiniz.

E-Ticaret Sistemini kurduğumuz müşterilerimize Google Shopping, Google Ads, Facebook ve İnstagram reklamları konusunda destek oluyoruz. Üstelik ilk ay bu destek ücretsiz!

E-Ticaret Paket satın alırken dilerseniz havale ile ödeme 2 taksit şeklinde, dilerseniz havale ile peşin ödemede %10 indirim, dilerseniz kredi kartıyla vade farksız 12 taksitli satın alma yapabilirsiniz. 

E-Ticaret paketi aldıktan sonra isteklerinizi sağlayacak modüller eğer ücretsiz olarak hazırda varsa herhangi bir ücret ödemezsiniz. Blogger Tasarım olarak müşterilerimize ek ücret çıkarmamak için elimizden geleni yapıyoruz. İstediğiniz hizmet özel yazılım gerektiriyorsa müşteri temsilcinizle görüşüp fiyat alabilirsiniz. 

Hayır, E-ticaret sistemlerimizi kendi güçlü sunucularımızda barındırıyoruz. 

E-Ticaret Konsept Tasarım müşterilerimize sunduğumuz özel tasarım hizmetidir. A’dan Z’ye tüm ihtiyacınız olan tasarımları uzman tasarım ekibimiz sizler için hazırlıyor. Logo tasarımı, Banner tasarımları, Kampanya görsel tasarımları buna dahil olan hizmetler. 

Kurulumunu ve tasarımını yaptığımız tüm web siteleri responsive yani mobil / tablet uyumludur. Bu sayede arama motorları sitelerinizi daha iyi tarar. 

 

E-ticaret sistemimiz tamamen seo uyumludur. Ayrıca siz değerli müşterilerimize ücretsiz seo eğitimleri vermekteyiz. 

Butik E-Ticaret

Yüzlerce müşterimize nasıl yardım ettiğimizi öğrenin.

Şimdi İletişime Geçin